Czym się kierować w wyborze śpiwora do wózka? Sprawdź!

urlop.pomorze.pl

Kiedy jest zima, chcemy mieć pewność, że dziecku będzie ciepło. Dlatego też, kupujemy odpowiednie kombinezony, sweterki i czapeczki. Jednak musimy pamiętać, że dziecko, które leży czy siedzi w wózku, ale które praktycznie się nie rusza, może mimo wszystko odczuwać chłód, zwłaszcza jeśli temperatura jest niska, a my wybraliśmy się na dłuższy spacer. To oznacza, że już wcześniej powinniśmy się zastanowić nad zakupem śpiwora do wózka, tak abyśmy mieli pewność, że naszemu dziecku zawsze będzie ciepło i wygodnie.

Wówczas nie straszne będą nam żadne wędrówki, a przy okazji będziemy mieli pewność, że hartujemy dziecko i wspieramy jego odporność. „dodatkowe info / wyrównanie” Takie śpiwory nie tylko będą dawały odpowiednią ochronę, ale również dobrze będą się prezentowały i dopasujemy je do wyglądu wózka. Całość będzie się prezentowała tak, jakby wszystko było w komplecie, a jednocześnie będziemy mieli pewność, że dziecku zawsze będzie ciepło.”dodatkowe info / wyrównanie”.

Na co zwracać uwagę?

Przede wszystkim zanim przejdziemy do zakupów, powinniśmy się zastanowić, na co mamy zwracać uwagę, tak aby mieć pewność, że wybierzemy śpiwór, który będzie spełniał nasze oczekiwania. Jak się okazuje, przede wszystkim powinniśmy sprawdzić z jakiego materiału jest on wykonany i zastanowić się, czy chcemy śpiwór na zimę, czy na okres jesienno – wiosenny. Jeśli na ten pierwszy, to wybrany przez nas śpiwór powinien być ocieplany, bo tylko wówczas będziemy mieli pewność, że nasze dziecko w nim nie marznie. Jeśli interesuje nas na ten okres, gdy dni są cieplejsze, to możemy skorzystać z którejś z cieńszych propozycji.

Ale możemy także spojrzeć na takie śpiwory, które są opcją 2 w 1. Zimą dopinamy odpowiednie wypełnienie, a jesienią czy wiosną je ściągamy i dziecko zawsze ma w wózku warunki dopasowane do warunków atmosferycznych.

O tym też nie zapominajmy

Wybierając śpiwór do wózka powinniśmy również zwrócić uwagę na to czy jest on wykonany z materiału wodoodpornego. Wówczas będziemy mieli pewność, że nawet podczas deszczu czy śniegu, nasze dziecko będzie miało w środku sucho i ciepło.

Sprawdzenie tej właściwości jest jeszcze ważniejsze, jeśli planujemy, że z takiego śpiwora będziemy korzystać nie tylko w wózku, ale również na sankach. W tym drugim przypadku prawdopodobieństwo zamoczenia będzie jeszcze większe, dlatego też, tym bardziej powinniśmy się upewnić, że materiał, z którego został wykonany nasz śpiwór będzie wodoodporny i szczelny. Śpiwory oferowane są w różnej grubości, w różnych rozmiarach, nawet w różnych kolorach. Dlatego warto na ich wybór poświęcić trochę czasu, tak aby móc skorzystać z tej najlepszej propozycji.

Edumax zaprasza do skorzystania z oferty na wyposażenie placów zabaw - szkolnych, przedszkolnych, osiedlowych. Zabawki dla dzieci i niemowląt