Ekologiczna jazda dla gwiazd

paintball laserowy gdynia

Stopniowo zmienia się mentalność oraz upodobania konsumentów. Bierzemy pod uwagę wiele kwestii, które kiedyś nas specjalnie nie zajmowały.

Doskonałym przykładem są wartości związane z ekologią. Od pewnego czasu wręcz nie wypada manifestować publicznie zachowań czy poglądów, które podważałyby zasadność dbania o środowisko naturalne.

Te ekologiczne trendy powoli przenikają również do świata motoryzacji. Gwiazdy, które chcą nadążać za „zieloną” modą coraz chętniej inwestują w samochody znane z przyjaznych dla środowiska rozwiązań.

Najłatwiej o to na gruncie amerykańskim, albowiem to właśnie tam spore sukcesy odnosi firma Tesla Motors, specjalizująca się w wytwarzaniu w pełni funkcjonalnych aut osobowych zasilanych energią elektryczną. Rosnąca popularność modeli Tesli za oceanem wynika między innymi z tego, że po produkty sięgają także znane w USA twarze.

Sam założyciel i właściciel TM, ekscentryczny milioner Elon Musk, uchodzi za celebrytę w świecie biznesu. Jak dotąd taki model aktywności przynosi mu spektakularne sukcesy.

więcej www.srzednicki.pl