Komputerowe i konsolowe wypełniacze deszczowych dni

Niestety, gdy za oknem burza, leje deszcz, a do tego wieje silny wiatr, nie ma możliwości wyjścia z domu. Dlatego musimy wymyśleć fajną i interesującą zabawę, która wciągnie nasze dzieciaki. Okazuje się, że wśród wspaniałych rozrywek dla całej rodziny jest coś, czego mogą nauczyć nas rodziców, nasze dzieci. A mianowicie chodzi o rozgrywanie wspólnych pojedynków w grach komputerowych, czy przy konsoli. To dopiero niezły ubaw, gdy pięciolatek uczy mamę, co ma zrobić, aby pokonać smoka, czy wygrać wyścig samochodowy.

Jeżeli chcemy wspólnie i miło spędzić czas to raczej polecam gry na konsole. Dzięki zastosowaniu w nich specjalnych joysticków można grać w kilka osób jednocześnie. W co grać? Opcji jest naprawdę bardzo dużo. Każdy znajdzie coś dla siebie, nawet mamy, które nie przepadają za tego typu zabawą, są w stanie stwierdzić, że to ciekawa sprawa. Wszystkie gry podzielone są tematycznie, a także według przeznaczenia wiekowego.

Nawet najmłodsi mogą bawić się za pomocą ekranu. To nie tylko bójki, strzelaniny, czy wyścigi samochodowe i zawody sportowe. To także wiele edukacyjnych rozgrywek, wymagających skupienia, myślenia, a nie bezsensownego stukania w guziki, czy klawisze klawiatury. Jeżeli jeszcze nie mieliście odwagi spróbować, naprawdę polecam. Zamiast mówić dziecku wyłącz ten komputer, ile możesz przed nim siedzieć, zapytaj czy może dziecko nauczu cię grać.

Zapewniam, że twoja pociecha bez namysłu wręczy ci drugi joystick.

trambambula