Rodzinny Park Atrakcji

Jest takie miejsce w Polsce, w którym spełniają się marzenia wszystkich dzieci, gdzie mogą odkrywać prawdziwą zabawę i poczuć wielką radość. Takie emocje gwarantuje nam wycieczka, a najlepiej cały wakacyjny urlop spędzony w Rodzinnym Parku Rozrywki. Tutaj atrakcji jest tyle, że w jeden czy dwa dni nie da się wszystkiego spróbować, a tym bardziej nacieszyć.

Przede wszystkim to niepowtarzalne eksponaty lubianych postaci z bajek, ale również możliwość zwiedzania chatki z piernika, w której wieziono Jasia i Małgosie, czy mamy szansę odwiedzić wioskę Murzynka Bambo. Następnie możemy przenieść się do ery dinozaurów maszerując wśród wielu drapieżników. Oprócz eksponatowych stworów, znajdziemy tu wiele udomowionych zwierzaków, które biegają wśród wszystkich atrakcji.

Znajdziemy tu wiele dziecięcych karuzeli, które maluchy uwielbiają. Oprócz kolorowych bajkowych placów zabaw jest też ogromna plansza do gry w szachy, ale także w Chińczyka, gdzie pionkami jesteśmy my sami. Wiele zielonych terenów pozwala na grę w golfa na mini polu, kręgle plenerowe, czy unihokej na trawie.

Park liniowy lub dla młodszych plac zabaw na linach. Niesamowite wrażenie robi ogromna piaskownica, w której oprócz babek i zamków z piasku, dzieciaki odkopują szkielet dinozaura. Oczywiście liczne salony gier, gokarty, samochody, przesuwane puzzle, duża łódka huśtawka, czy pływające łódeczki.

Naprawdę nie sposób to wszystko opisać, niewiarygodne, że aż tyle atrakcji zmieściło się w jednym miejscu.

laserwars.gda.pl www.partnersinprogress.pl