Ślub to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu

Ślub to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego tak wiele uwagi przykłada się do jego organizacji. Nie chodzi tylko o kompletną listę gości czy dopracowane menu, ale również odpowiednią dekorację, która sprawi, że uroczystość będzie jeszcze bardziej wyjątkowa i wyrazi upodobania Młodej Pary czy jej usposobienie. Dlatego jednym z istotniejszych elementów jest dobór kwiatów.

Personalizacja

Wystrój weselnej sali czy kościoła w wyobrażeniu większości osób jest niemal identyczny – białe obrusy, białe obicia, białe dodatki. Biel to kolor, który od razu kojarzy się z zawarciem związku małżeńskiego i w tej tonacji zazwyczaj występują ślubne bukiety. Jednak wiele par chciałoby się odrobinę wyłamać z tego wzorca, personalizując zarówno salę, jak i przykładając większą uwagę do dodatków. Jednym z nich jest właśnie bukiet, który zdobi podczas trwania uroczystości. Jako fabryka florystyczna staramy się wybrać takie kwiaty, jakie najlepiej wyrażą Pannę Młodą – jej upodobania, zainteresowania czy temperament. Dlatego Każdy Klient to dla nas osobna historia do opowiedzenia – poprzez kwiatowe ozdoby i dekorację. Dbamy o to, aby każdy realizowany przez nas projekt był wyjątkowy i niepowtarzalny.

Kreatywność

Styl boho to nie tylko frędzle, kwieciste desenie lub wzory etno. To przede wszystkim synonim swobody i kreatywności – idealne rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie indywidualizm. Określenie wywodzi się od wyrazu „bohema”, czyli nazwy awangardowego środowiska artystycznego. Bukiet ślubny boho to jedna z propozycji, które oferujemy. Tworząc bukiet ślubny boho, przede wszystkim dajemy ponieść się naszej artystycznej wizji. Nie znaczy to jednak, że nie mamy na uwadze życzeń Klienta. To one są dla nas pierwszorzędną wskazówką do tego, jak mamy dekorować salę i jakie kwiaty wybrać do bukietu.

Stylizacja boho

To świetna alternatywa dla tych, którzy chcą wnieść powiew świeżości. Bukiet ślubny boho ma wprowadzić do uroczystości odrobinę awangardy. Licząc się ze zdaniem Klienta, nie narzucamy swoich pomysłów. Przedstawiamy nasze dotychczasowe realizacje i zaczynamy dialog. Zanim powstanie projekt, wsłuchujemy się w życzenia Klienta i to one nadają kierunek naszej wizji. Bukiet ślubny boho to nie tylko nutka nowoczesności. To przede wszystkim gwarancja świeżych i pachnących kwiatów, których kombinacja zachwyci zarówno organizatorów, jak i gości.

skrzynka drewniana na ślub www.polkowskijan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *