Taneczne talent show

Taneczne talent show narodziło się wiele lat temu, za sprawą stacji telewizyjnej TVN. Na tym kanale po raz pierwszy emitowany był taneczny program rozrywkowy: „Taniec z gwiazdami”. Zyskał on ogromną popularność, czego dowodem może być kilkanaście zrealizowanych edycji.

W ślad za stacją TVN poszły inne stacje telewizji komercyjnej i publicznej, które zdecydowały się na realizację tanecznych talent show. Polsat miał do zaoferowania telewidzom m.in.

„Got to Dance. Tylko taniec.” oraz „Dancing with the Stars.

Taniec z gwiazdami”, będący kontynuacją tanecznego show TVN-u. Telewizja publiczna zdecydowała się na emisję programu „Gwiazdy tańczą na lodzie”, który nie uzyskał zamierzonej oglądalności, przez co nadawany był zaledwie przez ponad rok. Taneczne talent show było bardzo popularne kilkanaście lat temu.

Jednak w miarę pojawiających się nowych i kolejnych edycji popularnych programów, taneczne show zaczęło tracić oglądalność. Być może dlatego, że wszystkie te programy były do siebie bardzo podobne, przewidywalne i nie potrafiły już zaskoczyć widza?.

gra piłkarzyki stół www.linuxwszkole.pl