Wydatki na organizację wesela

www.crazyorange.pl

Podczas sporządzania listy gości na nasze wesele możemy się poważnie zdziwić. Zaskoczeniem może okazać się dla nas to, jak szybko owa lista się rozrasta i jak trudno jest ograniczyć liczbę osób, jakie chcielibyśmy widzieć na naszym święcie.

Musimy także zdawać sobie sprawę z tego, że każdy gość to dodatkowe wydatki, jakie będziemy musieli ponieść. Zastanówmy się więc zawczasu, czy faktycznie stać nas na zorganizowanie imprezy, w której będzie uczestniczyło dużo osób.

Jeśli nasz budżet jest mocno ograniczony, to zawsze możemy zmienić koncepcję i klasyczne przyjęcie weselne zamienić na uroczystą kolację dla naszego najbliższego grona. Oczywiście, na sam ślub możemy zaprosić zdecydowanie więcej osób, a w późniejszym okresie urządzić dla nich oddzielną imprezę, jeśli tylko będziemy mieli na to ochotę.

Niektóre osoby zapożyczają się nawet po to, żeby urządzić wystawne wesele, jednak chyba nie jest to najlepszy pomysł. Hasło „zastaw się, a postaw się” niekoniecznie musimy więc brać sobie do serca.

Organizacja wesela Poznań www.tunezjajadetam.pl